Chcete si půjčit bez doložení příjmu? Můžete!

Půjčka bez doložení příjmuObčas se lidé ocitnou ve složité finanční situaci, kterou je nutné ihned vyřešit. Pokud nemáte finanční rezervu, která by vám pomohla pokrýt ony výdaje, musíte řešit, kde vzít peníze. Pomůže vám rodina? Půjčíte si od přátel? Ne vždycky to jde. Vzít si půjčku můžete v bankovní instituci či v nebankovní instituci. Ta bankovní půjčka má řadu podmínek a pravidel, a když je nesplníte, půjčku nedostanete. Nebankovní půjčky nabízejí mnohem méně pravidel a půjčí tak i lidem, kteří by od banky půjčku nedostali!

Dokládat příjem? Nemusíte!

Nebankovní půjčky mají oproti těm bankovním nesporné výhody. Vyřešené jsou velmi rychle, obejdou se obvykle bez složitého papírování, neustálého docházení do kamenné pobočky a podobně. Když je půjčka bez doložení příjmu, znamená to, že vás nikdo nebude zkoumat. Nemusíte dokládat, kolik si vyděláte, nemusíte poskytovat výpisy z vašeho bankovního účtu. Společnosti také často nenahlíží do registru dlužníku, nehledají, jestli jste se někdy, někde zpozdili s platbou půjčky o pár dní. To vše by po vás banka, u které jste si o půjčku zažádali, požadovala.

Pro koho je půjčka bez doložení příjmu vhodná?

Půjčka bez doložení příjmu je vhodná pro každého, kdo nechce, aby jeho soukromé informace jako příjem, registr a podobně, lustrovaly banky. Půjčka se hodí například pro ty, kteří mají dlouhodobou pracovní neschopnost, jsou bez práce, mají záznam v registru dlužníku, v bankovním registru, nebyli v minulosti dobrými plátci a podobně. Půjčka bez doložení příjmu půjčuje také lidem, kteří jsou již v důchodu, či jejich příjem není pro banky přijatelný.

Jak si takovou půjčku zřídit?

Půjčka bez doložení příjmu se poskytuje ve výši od 5.000,- do 25.000,- a splatnost je v rozmezí 20 dní až 2 let. Bonitu klienta se prověřuje bez dokládání příjmu. Půjčka bez doložení příjmu se vyřídí rychle a snadno, bez zbytečných průtahů a papírování. Můžete si jí vyřídit třemi různými cestami. Můžete společnost kontaktovat pomocí telefonátu, kdy během jednoho hovoru vše potřebné vyřídíte, můžete se také sejít se zástupci osobně a na schůzce vše vyřídit, či můžete společnost kontaktovat formou e-mailu, kde se můžete vyptat na vše, co vás zajímá a co o půjčce chcete vědět.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.