Kdo vám půjčí Půjčky Půjčky online

Půjčka VitaCredit

Půjčka VitaCreditDalší nebankovní společností v řadě je společnost VitaCredit. Společnost VitaCredit je ryze českou společností se sídlem v Olomouci, ovšem působí po celé České republice. Společnost VitaCredit má mnoho finančních poradců a zkušených zaměstnanců, kteří jsou připraveni každému klientovi ihned poradit, jak nejlépe financovat vaše potřeby pomocí nebankovních půjček.

Prezentují se především tím, že se snaží o transparentnost svého podnikání, rovněž budují se svými klienty dobré vztahy, aby se k nim klienti opakovaně vraceli, popřípadě je doporučovali dál. Úvěry poskytují jak fyzickým osobám, tak podnikatelům. Společnost VitaCredit je rovněž společností, která si klienty vyhodnocuje, především to, zda jsou schopni opravdu splácet půjčky.

Jak zažádat o nebankovní půjčku u společnosti VitaCredit?

Nebankovní půjčka VitaCredit je spíše pro lidi, kteří si chtějí půjčit vyšší částky. Společnost nepůjčuje pár tisícovek, ale obvykle větší částky. Požádat o nebankovní úvěr můžete buďto na pobočce, nebo pomocí zákaznické linky, které je bezplatná. Rovněž o nebankovní úvěr můžete požádat pomocí online dotazníku, který je k dispozici na internetových stránkách společnosti. Společnost nemá věkové omezení a nemusíte být občanem České republiky, abyste nebankovní úvěr získali.

Nebankovní úvěry společnost VitaCredit poskytuje jako bezhotovostní úvěr, kdy nemusíte konkrétně udávat, na co peníze použijete a pak jsou úvěry, kterými zajišťujete své nemovitosti.

Nevýhody nebankovního úvěru společnosti VitaCredit

I u této nebankovní půjčky se objevují nějaké nevýhody, které mohou klientům značně zkomplikovat situaci. Společnost VitaCredit půjčuje jen vyšší částky, takže klient, který potřebuje tři, až pět tisíc obvykle nepochodí. Jako jednou z největších nevýhod je zde poplatek za uzavření smlouvy. Jinak už žádné poplatky nejsou.

Další nevýhodou je poměrně vysoký úrok, který začíná na šestnácti procentech. Rovněž i RPSN je zde poměrně vysoká. Příklad, když si budete chtít půjčit padesát tisíc korun, doba splácení bude šest let. Poplatek za uzavření smlouvy je sedm tisíc korun. Dohromady tak celkem zaplatíte 122 992 Kč, což je extrémně vysoká částka.

 

O autorovi

Daniel Soukup

Přes 8 let pracuji jako finanční specialista, kde pomáhám lidem se připravit na nečekané finanční situace svou budoucnost a stáří. Nerad někoho přemlouvám do něčeho, co sám nechce, raději vysvětluji, proč to potřebuje.