Půjčky Půjčky online

Jonatán: rychlá půjčka na cokoliv při výpadku financí

Jonatán: rychlá půjčka na cokoliv od 20 000 Kč do 150 000 Kč
Napsala Daniel Soukup

V současné době dochází u mnoha domácností k výpadku finančních prostředků. Řada lidí též prošla insolvencí, což jejich finanční situaci ještě více komplikuje. Nedostatek peněz je tím horší, pokud potřebujete investovat do věcí, na kterých přímo závislá vaše pracovní aktivita nebo podnikání.

Východiskem z problémů může být rychlá nebankovní půjčka, od některého z prověřených poskytovatelů úvěrů. Společnost Fair Credit Czech nabízí možnost půjčit si peníze co nejrychleji a s jednoduchým administrativním procesem.

Řešením může být nebankovní půjčka

Pokud jste se rozhodli pro půjčku, ale stále váháte, koho a jak o ni požádat, máme pro Vás tip. Společnost Fair Credit Czech s.r.o. připravila pro zákazníky online půjčku Jonatán ve výši 20 000 až 150 000 Kč a se splatností 12 až 36 měsíců.

Jejími základními výhodami jsou rychlost a flexibilita splácení. Půjčka je bezúčelová, takže záleží jen na vás, na co peníze použijete. Parametry půjčky a jednoduchost žádosti vedou k jedinému cíli – k rychlému půjčení peněz bez zbytečných průtahů a administrativy. Půjčku mohou čerpat i žadatelé, kteří mají ukončenou insolvenci.

Půjčka Jonatán představuje dostupnou a rychlou alternativu k bankovnímu úvěru.

Půjčka Jonatán představuje dostupnou a rychlou alternativu k bankovnímu úvěru.

Online půjčka, která je opravdu rychlá

K získání půjčky Jonatán vede několik jednoduchých kroků. Proces vyřízení půjčky probíhá online a začíná vyplněním žádosti o půjčku. V kalkulačce půjčky si jednoduše určíte, kolik potřebujete půjčit a zvolíte dobu splácení úvěru. Ihned se přesvědčíte o výši měsíční splátky. Výhodou půjčky Jonatán je možnost odkladu až 3 splátek. Tuto výhodu s oblibou využívá velká část klientů, protože jim pomáhá překlenout finanční nesnáze právě v okamžiku, kdy to nejvíce potřebují.

Reprezentativní příklad půjčky Jonatán: Při půjčce ve výši 40 000 Kč se splatností 12 měsíců. Měsíční splátka 4 917 Kč, administrativní poplatek 6 000 Kč, celkový úrok 13 004 Kč. Celková splatná částka je 59 004 Kč, pevná úroková sazba 55,45 % p.a., RPSN 114,20 % (Pouze při splnění podmínek půjčky Jonatán Plus). Za splnění podmínek společnosti Fair Credit Czech s.r.o. Na uzavření smlouvy o spotřebitelském úvěru není právní nárok.

Půjčka Jonatán umožňuje požádat o odklad až 3 splátek.

Půjčka Jonatán umožňuje požádat o odklad až 3 splátek.

Jak požádat o půjčku a uzavřít smlouvu

Vyplnění žádosti o půjčku zvládne každý. Stačí vyplnit jednoduchý formulář s několika nezbytnými údaji k posouzení žádosti. Na webových stránkách vám jejich vyplnění zabere maximálně několik minut. Poté bude prověřena vaše úvěruschopnost a ověřeno vlastnictví bankovního účtu. Pokud je vše v pořádku, bude vám na e-mail zaslána smlouva k elektronickému podpisu. Po podepsání máte peníze obratem na svém účtu.

Celý proces podání a posouzení půjčky se dá stihnout během jednoho dne a vyřešit online. Pokud však potřebujete poradit, můžete žádost dokončit po telefonu.

Operátoři na zákaznické lince 800 050 288 jsou k dispozici každý pracovní den od 8 do 20 hodin. Další informace najdete na www.pujckajonatan.cz.

Představení online půjčky Jonatán 20 až 150 tisíc korun

O autorovi

Daniel Soukup

Přes 8 let pracuji jako finanční specialista, kde pomáhám lidem se připravit na nečekané finanční situace svou budoucnost a stáří. Nerad někoho přemlouvám do něčeho, co sám nechce, raději vysvětluji, proč to potřebuje.

Přidat komentář