Provident Financial půjčka

Provident FinancialNebankovní společnost Provident Financial je další společností, která lidem nabízí nebankovní půjčky. Společnost Provident Financial je poměrně známá a dlouholetou tradici. Založena byla již roku 1880 a to ve Velké Británii. Do České republiky se nebankovní společnost Provident Financial dostal v roce 1997 a od tohoto roku zde působí. Společnost si velmi zakládá na individuálním přístupu ke klientům a tak zaručuje, že se každému klientovi co nejvíce přizpůsobí.

Poskytuje řadu půjček jako například rychlá půjčka, hotovostní půjčka, bezhotovostní půjčka. O nebankovní půjčku si u společnosti Provident Financial můžete zažádat přímo na pobočce, kterých je v České republice několik, nebo můžete zavolat na zákaznickou linku či vyplnit online dotazník na internetových stránkách.

Jak si zažádat o nebankovní půjčku u společnosti Provident Financial?

O nebankovní půjčku si můžete zažádat pomocí dotazníku, zákaznické linky či přímo na pobočce. Provident Financial je rovněž známý tím, že má mnoho obchodních zástupců, kteří vás navštíví přímo u vás doma, kde společně sjednáte půjčku, nikam nemusíte jít, vše zřídíte v pohodlí vašeho domova. Celkově si tak můžete požádat od čtyř tisíc do osmdesáti tisíc korun.

Pokud potřebujete peníze ihned, dodají vám je přímo obchodní zástupci a do dvou dnů. Pokud peníze nepotřebujete ihned, můžete si je nechat poslat na váš bankovní účet. Přijdou nejpozději do třinácti pracovních dní. Provident Financial poskytuje půjčky i o víkendech, což mnoho společností nedělá, i proto je tato půjčka pro mnohé lidi tolik výhodná.

Nevýhody nebankovní půjčky Provident Financial

Vše má svá pozitiva a svá negativa, to je víc než jasné. Proto i nebankovní půjčky společnosti Provident Financial mají své negativa. Jako hlavní negativum se objevuje vysoký úrok a vysoké RPSN. To jsou dvě klíčové složky, podle kterých se při výběru půjčky nejčastěji řídíme.

V konečném důsledku tak zaplatíme docela dost peněz, samozřejmě čím větší částku si půjčujete, tím je výsledná částka zaplacená navíc, větší. Jako příklad můžeme uvést, že když si půjčíte osmnáct tisíc korun, budete je splácet čtyřicet pět týdnů, ve výsledku zaplatíte 22 597 Kč. Což je o čtyři a půl tisíce korun navíc.

Zažádat o půjčku u Providentu