Ferratum půjčka

Ferratum půjčkaFerratum půjčka se řadí do nebankovního sektoru. Tato společnost je původem z Finska, tudíž se jí i často říká Finská půjčka. Podobně jako u mnohých jiných nebankovních společností, i u společnosti Ferratum není nutné dokazovat vaši bankovní minulost. Neřeší, jestli jste někdy, někde půjčky měli, jestli jste je řádně spláceli, jestli máte vše splaceno, jestli nemáte někde, nějaký záznam.

Rovněž také Ferratum nepožaduje doložení vašich příjmů, takže vyřízení půjčky je poměrně rychlé, nic ji nezdržuje. Ferratum jako nebankovní společnost v České republice figuruje poměrně krátkou dobu. I za tuto dobu si však tato společnost vybudovala svou klientelu.

Jak zažádat o půjčku u společnosti Ferratum?

Společnost Ferratum se snaží razit nový trend v žádostech o půjčku. Nemusíte tak nikam složitě chodit, ale stačí pouze vyplnit online dotazník či poslat SMS zprávu. Žádost tak máte odeslanou během několika minut. Půjčka Ferratum bude schválena, do pár minut dostanete vyrozumění SMS zprávou. Odešlete SMS zprávu se souhlasem, poté vás budou kontaktovat pracovníci zákaznického centra pro doplnění informací. Peníze, pokud se neobjeví žádný problém, slibuje do druhého dne, takže je dobrým řešením, když peníze potřebujete nutně ihned.

Online dotazník je k dispozici na stránkách této nebankovní společnosti. Stačí vyplnit základní údaje jako například jméno, příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu, ulice, číslo účtu. Navíc si také vyberete, kolik si chcete půjčit. Je zde také uvedeno, za jak dlouhou dobu peníze splatíte.

Výhody a nevýhody půjčky u společnosti Ferratum

Společnost Ferratum půjčí každému, ať je to nezaměstnaný člověk, maminka na mateřské dovolené, důchodce. Dokonce, pokud nemůžete vrátit půjčku včas, můžete si na internetu posunout prodloužení splátek. Nevýhodou zde je to, že společnost nepůjčuje velké částky, obvykle do deseti tisíc, takže pro ty, kteří chtějí větší částky, se tato společnost asi nehodí. Půjčky mají také poměrně vysoké RPSN, takže například, když si půjčíte 10 000Kč, ve výsledku zaplatíte 13 300Kč, což není zrovna nejnižší částka.

Žádost o půjčku Ferratum