Půjčka před výplatou každému

Půjčka před výplatou Dostali jste se do problematické finanční situace a potřebovali byste půjčku před výplatou? Na koho se v takové situaci obrátit a kdo vám půjčí bezpečně a rychle?

Na trhu s finskými úvěry dnes funguje velké množství starších ale i novějších nebankovních společností, která nabízí nejrůznější variace SMS půjček. Půjčít si můžete částku už od 500 až do 15 000, doba splatnosti je dnes volitelná a většinou je od 1 týdny až do 1 měsíce.

Díky takové konkurenci přichází mnoho nebankovních společností se zajímavými nabídkami. Dvě z nich jsme pro vás připravili a jejich přehled najdete zde:

Půjčka před výplatou zdarma

Na internetových stránkách www.pujckypredvyplatou.net je možné si půjčit až 3000 Kč ihned aniž byste platili navýšení či nějaké poplatky. Nebankovní společnost Perfect Money totiž nabízí novým klientům první půjčku naprosto zdarma.

Na této stránce lze získat půjčku se splatností od jednoho týden až po 21 dní. Stálý klienti této úvěrové společnosti si mohou půjčit až 5000 Kč a při bezproblémovém splácením mohou mít prodlouženou dobu splatnosti o týden zdarma.

U Perfect Money neplatíte žádné poplatky předem a to ani registrační 1 kč. Sjednání je rychlé, stačí vyplnit online žádost na webu a počkat na další instrukce. Nenahlíží se do bankovních registrů, nevyžaduje se ani doložení příjmů.

Zaplo půjčka

Další nebankovní společnosti, která nabízí rychlé půjčky na účet je Zaplo Finance. Jejich Zaplo půjčka je sice nová, ale je zajímavá v tom, že novým klientům půjčí až 5000 Kč a to bez ověření. Stačí jen vyplnit online žádost, nic víc není potřeba.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.