Půjčky Půjčky online

Půjčky v hotovosti bez doložení příjmů

Půjčky v hotovosti bez doložení příjmů

Zájemci o půjčku dnes spíše upřednostňují získání půjčky převodem na bankovní účet, ale existuje i mnoho možností, jak si obstarat například půjčku v hotovosti bez doložení příjmu. Někdy jsou situace, kdy je totiž lepší mít finance fyzicky při ruce.

Peníze je možné mít s půjčkou v hotovosti k dispozici zpravidla ihned po podepsání smlouvy, když jsou následně vyplaceny obchodním zástupcem. K získání půjčky v hotovosti je tedy nutné absolvovat osobní schůzku na pobočce nebo někdy například i na jiném místě. Existují i nebankovní společnosti, které po odeslání žádosti přes internet, vyšlou obchodního zástupce až k Vám domů nonstop, kdykoliv celý týden, proto mohou být peníze k dispozici opravdu třeba ještě dnes.

Půjčka přes internet

Pokud potřebujete půjčku, tak nejjednodušší cestou dnes je, si získat informace pomocí internetu. Na různých specializovaných webech je mnoho článků ohledně půjček v hotovosti, půjček bankovním převodem a dalších finančních produktů. K vyhledávaným a populárním produktům se dnes řadí tzv. finská půjčka na účet. Ta je takto označována proto, že se jako první objevila právě ve skandinávské zemi, odkud se následně rozšířila dále.

Jejím hlavním rysem je, že bývá k dispozici v menších částkách na kratší dobu splatnosti. Částky nabízené poskytovateli těchto půjček se pohybují od stokorun až po částky okolo 20 000 Kč. A termíny pro splacení si je možné zvolit od jednotek dnů až po několik týdnů. A v případě nutnosti zde bývá i možnost prodloužení splatnosti. Nastavení tohoto termínu mívá vliv na celkovou cenu.

Finské půjčky bývají zpravidla vypláceny na bankovní účet, ale je možné najít i firmy s možností nějaké formy vyplacení v hotovosti. Díky tomu, že vyřizování probíhá z domu pomocí internetu, tak je velmi rychlé. Vše může být hotovo už během několika minut a peníze bývají zasílány ihned po případném schválení. Půjčky jsou určeny jak pro zaměstnance, podnikatele, tak i pro důchodce, ženy na mateřské dovolené a všechny s pravidelným příjmem, který stačí doložit třeba jen výpisem z účtu za posledních pár měsíců.

Některé společnosti nabízí i první sms půjčku zdarma, pokud ji žadatel řádně a včas vrátí v termínu, který si sám zvolil při výběru 1. půjčky. Existují ale i rizika spojená s krátkodobým půjčováním, které by si měl každý přečíst, než se rozhodne některý z online nebankovních produktů využít.

O autorovi

Administrátor

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..