Americká hypotéka

Americká hypotéka je bez náhledu do registru takže ji využijí ti lidé, kteří již mají záznam v registru dlužníků. Americká hypotéka je v podstatě neúčelová půjčka, kdy zastavíte svoji vlastní nemovitost.

Co je to americká hypotéka bez registru?

Americká hypotéka je neúčelová půjčka, aby jste tuto hypotéku využili musíte dát do zástavyAmerická hypotéka nemovitost (byt či dům). Tímto můžete získat velkou sumu peněz, která není na nic vázaná a peníze můžete použít opravdu na cokoliv. Americká hypotéka se někdy používá k poplacení veškerých dluhů a skloubit je do jedné splátky. Dlužník pak platí pouze a jen americkou hypotéku.

Americká hypotéka bez registru je poskytována i lidem se záznamem v registru dlužníků. Do registru dlužníků se dostanete velmi snadno, stačí opožděná splátku úvěru či půjčky a hned vám naskakuje záznam do registru dlužníků. V případě že máte záznam v registru tak již vám žádná banka nepůjčí a tím pádem musíte žádat pouze nebankovní sektory. Které nabízí hypotéky větší mase lidí, ale má také větší roční úroky a tím pádem americká hypotéka bez registru je celkově dražší.

Nebankovní americká hypotéka

Americká hypotéka bez registru od nebankovních společností je lidmi stále více používaná, protože stále více lidi má různé záznamy v registru dlužníků. V klasických bankách jim tedy nepůjčí a tak se tito lidé obrací na nebankovní společnosti. Americká hypotéka bez registru je poskytována téměř každou nebankovní společností. Hlavně si musíte vybrat kvalitní nebankovní společnost nebo vás to v budoucnu může stát mnoho peněz a starostí. Pokud chcete zažádat o americkou hypotéku tak stačí vyplnit online formulář a poté se vám ozve specialista, který s vámi vyřídí bližší informace.

V jaké výši je americká hypotéka bez registru?

Americká hypotéka bez registru je většinou poskytována do výše 60 % hodnoty vaší nemovitostí. Hlavním bodem pro zřízení americké hypotéky je, že musíte mít pojištěnou vaši nemovitost. Pokud jste doposud neměli nemovitost pojištěnou, tak je třeba počítat s těmito náklady které nejsou až tak vysoké tyto produkty vychází kolem 1 500 Kč ročně kde je pojištěná odpovědnost z osobního života, která se vztahuje na všechny členy co bydlí v pojištěné nemovitosti. Je tedy vidět, že můžete získat velmi vysokou částku. Pokud má váš dům hodnotu 5 000 000 Kč. Tak můžete získat 3 000 0000 Kč. Většina nebankovních společností nabízí americké hypotéky bez registru na 3 až 20 let. V době poslední splátky vám musí být méně než 70 let.

Pokud by jste se chtěli dozvědět více a zažádat o americkou hypotéku, tak vyplňte formulář který je uvedený níže a vyčkejte na zavolání specialisty se kterým vyřešíte bližší informace.

Přidat komentář