Proč jsou nebankovní půjčky upřednostňovány před bankovními?

Proč jsou nebankovní půjčky upřednostňovány před bankovními?V dnešní době si půjčuje naprosto každý. Půjčky už dávno nejsou něco, za co bychom se měli stydět. Mnoho z nás se může octnout ve finanční tísni, protože buď přijdeme o hlavní zdroj příjmů, nebo nemáme žádnou finanční rezervu.

Ve finanční tísni potřebujeme peníze takřka ihned. Je to pochopitelné, vždyť poplatky nepočkají, musíme je zaplatit. V takových chvílích nám nezbývá nic jiného, než si půjčit. Do bank ale nechoďte.

Mnohem výhodněji vám totiž půjčí v nebankovních institucích. Ty jsou v poslední době skutečně upřednostňovány před těmi bankovními, a to hned z několika důvodů. Jaké že to jsou důvody?

1) Jsou rychlejší

Nebankovní instituce jsou upřednostňovány například proto, že jsou rychlejší. V dnešní době chceme všechno rychle, takřka ihned, abychom ztratili co nejméně času. Navíc když potřebujete půjčit peníze, potřebujeme je hned, ne až za měsíc či za několik týdnů.

Například Rerum Finance, s.r.o. žádost o půjčku schválí takřka hned a peníze máte na bankovním kontě do pár minut. Všechny své resty tedy můžete zaplatit ještě v ten samý den.

2) Jsou férovější

Jelikož nepůjčují více jak několik desítek tisíc korun, nepřipisují vám obrovské úroky. Jsou tedy do jist= míry férovější, než běžné bankovní instituce, které za větší půjčku už připisují nesmyslně velké úroky, díky kterým si půjčku raději rozmyslíte.

3) Nejsou časově náročné

U mnoha bank stojíte na pobočkách i hodiny, než přijdete na řadu a než si nakonec vyjednáte takový úvěr, o který jste ani neměli zájem. U nebankovních institucí je to jinak. Nemusíte čekat na pobočkách, stačí, když si usednete k počítači a vymezíte si pár minut na zřízení půjčky. Lze si o ně zažádat z pohodlí domova, nemusíte spěchat, můžete si vše v klidu promyslet, aniž by na vás někdo tlačil. Dokonce i podmínky si můžete přečíst do sebemenšího detailu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.