Půjčka Proficredit

Půjčka ProficreditProficredit je další z nebankovních společností, která má ve své nabídce nebankovní půjčky. Tato nebankovní společnost se zaměřuje především na poskytování finančních služeb svým zákazníkům a to jak fyzickým osobám, tak také podnikatelům. Disponuje stabilním týmem, který je velmi profesionální a spolehlivý. Společnost Proficredit rovněž razí heslo osobního přístupu.

To ve skutečnosti znamená, že společnost disponuje úvěrovými poradci, kteří jsou vyškolení a připraveni kdykoliv svým klientům pomoci, poradit. Společnost rovněž půjčuje jen lidem, kteří mají stabilní příjem, takže nepůjčí úplně každému, kdo si u společnosti o finance zažádá. Chtějí předejít možným potížím a rizikům nesplacení nebankovních úvěrů.

Jak zažádat o nebankovní půjčku u společnosti Proficredit?

Společnost Proficredit nabízí své služby všem, kteří mají stabilní příjem. Zažádat o nebankovní úvěr můžou klienti několika způsoby a to buď na zákaznické lince, přímo na kamenné pobočce, pomocí online dotazníku. Rovněž můžete využít služeb úvěrových poradců, kteří jsou připravení vás kdykoliv navštívit a sjednat s vámi úvěr v klidu a pohodlí vašeho domova, čímž vám odpadne povinnost někam docházet. Společnost Proficredit nabízí svým klientům úvěr do pěti tisíc korun.

Společnost nepožaduje u tohoto úvěru informaci, na co se úvěr klient chystá použít. Tuto službu lze využít k nedoplatkům, nečekaným výdajům a podobně. Pak je zde zaměstnanecký úvěr, který se poskytuje od deseti tisíc korun výše. U obou úvěrů je nutné, aby byl klient výdělečně činný.

Co vše je potřeba k vyřízení nebankovní společnosti Proficredit?

K vyřízení nebankovního úvěru u společnosti Proficredit je potřeba, aby byl klient občanem České republiky, měl minimálně osmnáct let. Jak už bylo dříve zmíněno, je nutné, aby byl klient výdělečný, tedy přesněji, měl stabilní měsíční příjem. Společnost se tak chrání proti nesplácení.

Při zaměstnaneckém úvěru, pokud je bonita klienta příliš nízká, vyžadují ručitele. Dobré je si zřídit kopii občanského průkazu, potvrzení o vašem příjmu, doložení kontaktních dokladů, výpis z bankovního účtu, SIPO a podobně.

Zažádat o půjčku od Proficredit