Úrazové pojištění

Úraz se může stát každému, úraz se vám může stát v práci, na dovolené, cestou do práce,jízdou automobilem, cestou dopravním prostředkem, vidíte že se opravdu může stát kdekoliv a cokoliv, aniž bychom si to přáli.

Úraz může udělat velké komplikace vám a vaší rodině, zejména ty s trvalými následky – nejen, že jsou hodně bolestivé, nepříjemné, ale můžou nás omezit i na mnoho týdnu, měsíců ale taky i doživotně což pro nás znamená finanční zátěž po celou dobu. Proto byste neměli opomíjet na úrazové pojištění, které může částečně zabezpečit vaše finanční ztráty. Pokud musíte platit půjčky, hypotéku nebo jakýkoliv výdaj, v takovém případě finančních závazků vám může úrazové pojištění dopomoci k dobrému pocitu a klidnému spánku že jste vy a vaše rodina zabezpečeni. Úraz si nemusíte zavinit sami, ale může se vám stát cokoliv v běžném životě což by Vám asi zpomalilo vaše tempo života.

Úrazové pojištění jsi můžete sjednat jako jednotlivé pojištění, nebo jako připojištění k pojištění životnímu, rozsah pojistných rizik i míru pojistného plnění si určujete vy sami, aby vám pojištění co nejvíce vyhovovalo. Pojišťovny po Vás vyžadují informace o Vašem povolání a sportovních aktivitách, protože existují tři až čtyři typy rizikových skupin, které ovlivňují výši pojistné částky, pojistného plnění. Dále se také bere v potaz váš zdravotní stav.


title=”Stavební materiál”>Stavebniny Vaše-Stavba.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.