Kdo vám půjčí Půjčky Půjčky online

HomeCredit půjčka

HomeCreditSpolečnost HomeCredit byla založena v roce 1997 v České republice. Rovněž se řadí do sektoru nebankovních půjček. HomeCredit může mnoho z nás znát jako úvěry a půjčky spotřebitelské, čili můžete si od společnosti HomeCredit půjčit na danou věc, obvykle na nějaký spotřebič, který poté v pravidelných měsíčních splátkách splácíte. Společnost Home Credit však poskytuje také půjčky hotovostní a můžete si vzít také auto na splátky pomocí půjčky HomeCredit.

HomeCredit figuruje po celé Evropě a pronikl také na trh v Asii, kde si stále upevňuje svůj post. Není to úplně klasická nebankovní půjčka, takže pro tuto půjčku musíte mít stabilní příjem. Společnost tak chce předejít možným rizikům v podobě neplacení hotovostních půjček či nesplácení spotřebitelského úvěru.

Jak zažádat o hotovostní půjčku u HomeCredit?

V obou případech si sebou vezměte dva doklady totožnosti (OP, pas, řidičský průkaz a podobně). Hotovostní půjčku si můžete vzít až ve výši 150 000 korun. Hotovostní půjčku si snadno můžete vyřídit po telefonu na zákaznické lince, popřípadě stačí vyplnit online dotazník na internetu. Spotřebitelský úvěr se vždy váže k určitému produktu, k určité věci.

Pracovník obchodu s vámi sepíše žádost o nákup na splátky, nechá obratem posoudit. Pokud vám ji schválí, v obchodě podepíšete úvěrovou smlouvu a zboží si můžete tak vzít sebou domů ihned.

TIP: Podívejte se na krátkodobé půjčky nebo na půjčky bez doložení příjmu.

Jak je to se splátkami u HomeCredit?

Splátky se platí každý měsíc, vždy do konkrétního data a to buďto bankovním převodem, popřípadě můžete platit splátky pomocí poštovních poukázek. Za vyřízení hotovostní půjčky i za vyřízení spotřebitelského úvěru se nic neplatí, vyřízení je zdarma. Při spotřebitelském úvěru si můžete zřídit také pojištění, pro případ, že nebudete moci splácet.

U hotovostních půjček si můžete celkem až čtyřikrát odložit splátky a daný měsíc nic neplatit. Vše je uvedeno na internetových stránkách společnosti HomeCredit.

O autorovi

Daniel Soukup

Přes 8 let pracuji jako finanční specialista, kde pomáhám lidem se připravit na nečekané finanční situace svou budoucnost a stáří. Nerad někoho přemlouvám do něčeho, co sám nechce, raději vysvětluji, proč to potřebuje.