Home Credit půjčka

Půjčka od Home Credit

Home credit je společnost která u nás působí od roku 1997 aza tuto dobu poskytla mnoho půjček

Půjčka od home kredit

a úvěrů soukromým osobám či podnikatelům. Společnost Home credit má už mnoho klientů kteří se vrací opakovaně a využívají také několik finančních produktů. Home credit půjčka se přizpůsobí opravdu každému. Níže jsou popsané tyto varianty.

Nákup na splátky

Mezi nejznámější produkt patří nákupy na splátky od Home creditu. Využít ho můžete na více než 4500 prodejních místech v ČR. Za nízké měsíční splátky si pak můžete dovolit ihned elektroniku včetně výpočetní techniky, bytové zařízení i s nábytkem, stavební díly, bazén apod. Kromě materiálních věcí si díky nákupu na splátky můžete užít i dovolenou nebo financovat lékařskou péči svým blízkým nebo dokonce i na dárky pro milované děti. Půjčka se sjednává ihned na prodejně a čerpat tak můžete až do 100 000Kč.

Hotovostní půjčka přes poštu

Pokud potřebujete peníze na nákup v obchodě, který s Home credit nespolupracuje, můžete na každé poště požádat o Home credit půjčku do výše 40 000Kč. K vyřízení stačí pouze občanský průkaz a druhý doklad (rodný list, řidičský průkaz, pas). Všechny předběžné kroky se uskuteční přímo na poště a ve vámi vybraný termín, kdy vás kontaktuje zaměstnanec Home credit, se již vyřízení půjčky pouze dokončí. Půjčenou částku jsi můžete vyzvednout na poště nebo nechat poslat na váš účet.

Telefonní nebo online půjčka

Nechcete opouštět pohodlí svého domova, a přesto byste si rádi půjčili peníze? I pro Vás má Home credit výhodnou nabídku. Stačí vyplnit online formulář na stránkách online žádost o půjčku a poté se vám ozve specialista. Půjčka bude ve Vámi zvolený čas téměř ihned vyřízena a ještě nebudete muset platit žádné skryté poplatky. Půjčku až 150 000Kč tedy sjednáte bez ručitele a s pojištěním neschopnosti splácet během několika málo minut a to vše z pohodlí vašeho domova.

 

Žádost o půjčku Home credit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.