Ideální bankovní půjčka? Najdete ji vlastně snadno, rádi vám s tím pomůžeme

Ideální bankovní půjčka? Najdete ji vlastně snadno, rádi vám s tím pomůžemePůjčka v bance není nic složitého, v určitých případech se dá většina formalit kolem ní vyřídit už během příštích pár minut. Skutečně, kdo zažil třeba půjčku v bance na přelomu tisíciletí, určitě bude hodně překvapen.

Stačí jen minimum osobních dat, maximálně jedna návštěva kamenné pobočky a nadto se můžete spolehnout i na ochotné a věcné jednání banky jako takové. Co potom chtít více, že? Snad jen výhodné úroky a doplňkové služby, co budou přesně na míru. Ale o tom si musíte rozhodnout už sami za sebe. Bankovní půjčku si totiž nikdo za vás nesjedná…

Představme si tři zajímavé varianty, bankovní půjčka dneška je výhodná

Potřebujete nějaký příklad? Samozřejmě, hned se vám jej dostane. Půjčovat si peníze v bance je totiž dnes výhodná záležitost, úroková sazba zpravidla nepřekročí desetiprocentní hranici. Oproti nebankovnímu sektoru je rozdíl patrný už na první pohled, zásadní nevýhodou je však vyžadování důkazů o bonitě klienta. Například, pokud zrovna nemáte práci a aktivně si ji hledáte, v bance na to budou nahlížet prostě tak, jako byste nebyli bonitním zájemcem o půjčku.

Představme si číslo jedna, kterým je MONETA Money bank půjčka. Jaké jsou její aktuální parametry?

  • 20 až 800 tisíc korun, a to naprosto na cokoliv – úvěr zde je totiž zcela bezúčelový.
  • Doba splatnosti 24 až 120 měsíců, tedy vlastně jinak řečeno – dva roky až deset let.
  • Úroky začínají již na hranici 5,9 procenta, což značí skutečně atraktivní nabídku.

Samozřejmě ještě nekončíme, abyste měli co porovnávat, musíme nabídnout i další zajímavé možnosti. Tou další bude například půjčka od České spořitelny, velké stálice našeho bankovního sektoru. Půjčka v rozmezí 20 a 700 tisíc korun s lhůtou splatnosti mezi 12 a 120 kalendářními měsíci, vše je zde věc dohody mezi klientem a bankou. Úroková sazba začíná od 6,9 procenta, tudíž jde o velmi atraktivní nabídku.

Samozřejmostí je i zvýšení nebo snížení měsíčních splátek zcela zdarma, stejně tak i dvakrát do roka možnost odkladu těchto splátek. Jako číslo tři se pak představí Air Bank půjčka, díky níž můžete získat až 900 tisíc korun na osmileté období. Úroky začínají podobně jako u ČS již na 6,9 %.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.