Půjčky Půjčky online

Půjčka ihned 3000 na účet

Půjčka online
Napsala Daniel Soukup

Potřebovali byste si půjčit částku do 3000 Kč co nejrychleji, nejlépe ihned a hledáte vhodného poskytovatele? V tom případě vám můžeme doporučit českou nebankovní společnost, která vám půjčí až 3000 Kč zdarma, převodem na váš bankovní účet.

Vše co k získání takové půjčky potřebujete je vyplnění online žádosti na jejich stránkách a odeslání podepsané úvěrové smlouvy. Tuto částku pak můžete mít na svém bankovním účtě už během 3 dnů.

Perfect Money s.r.o. je společnost, která se zaměřuje na poskytování menších úvěrů s kratší dobou splatnosti, která většinou nepřesahuje měsíc. Půjčí vám částku od 1000 až do 5000 Kč. Výše půjčky se určuje podle toho, zda patříte mezi nové anebo ověřené klienty. Po ověření si můžete půjčit více než 3000 Kč, tato suma je maximum pouze pro nové klienty.

Jak získat úvěr?

Podmínky k tomu, abyste získali online půjčku od Perfect Money nejsou nijak složité. Bude vám stačit občanský průkaz, účet v bance a e-mail. Po krátkém vyplnění internetové žádosti vám na vaši emailovou adresu dorazí další instrukce a podklady pro úvěrovou smlouvu, kterou musíte vytisknout, podepsat a poslat na adresu Perfect Money. Jakmile tato smlouva dorazí, půjčku vám schválí a pošlou peníze ihned na účet.

Jaké jsou poplatky?

U konkurenčních nebankovních společností často platíte poplatky předem aniž byste věděli, že vám vaši žádost schválí. U Perfect Money je nabídka jedině půjčky bez poplatku předem a to i bez 1 Kč. Neplatíte předem vůbec nic.

Za půjčení peněz se samozřejmě navýšení platí. To, jak vysoké úroky bude vaše půjčka mít závisí na době splatnosti. V případě týdenní půjčky je úrok jen 10 %, u půjčky na 14 dní je navýšení 17 % a nejvyšší poplatek 24 % zaplatíte v případě, že si vezmete půjčku na 21 dní.

O autorovi

Daniel Soukup

Přes 8 let pracuji jako finanční specialista, kde pomáhám lidem se připravit na nečekané finanční situace svou budoucnost a stáří. Nerad někoho přemlouvám do něčeho, co sám nechce, raději vysvětluji, proč to potřebuje.

Přidat komentář