Půjčka do 5000 na účet

Půjčka do 5000 na účetChybí vám pouze pár tisíc korun, ale i přesto byste si rádi tuto částku rychle půjčili na účet? Jaké jsou vaše možnosti a jak nejlépe získat takto malý úvěr? Možností je několik, můžete zkusit využít bankovní úvěry, nebankovní služby anebo oslovit soukromé investory, kteří vám mohou půjčit ze svých zdrojů například na směnku. V případě, že se rozhodnete oslovit banky je potřeba se zaměřit na úvěry, které umožňují čerpat i takto nízkou cílovou částku. Většina klasických bankovních půjček je totiž dostupná až od 20 000 Kč.

Vhodnou volbou může být například kontokorentní úvěr. Díky tomu můžete čerpat peníze do mínusu kdykoliv budete chtít a není zde takové minimum jako u standardního úvěru. Druhou možností pak mohou být kreditní karty. Tyto karty, které fungují na principu revolvingového úvěru vám mohou také pravidelně zajišťovat peníze (např. na nákupy) a dokonce zde nemusíte ani po nějakou dobu platit úroky za půjčení peněz. Nevýhodou je však to, že za kreditku musíte platit poplatek i když ji nevyužíváte.

Nejvhodnější půjčka pokud vám chybí jen pár tisíc je však nejspíše v nebankovním sektoru. Zde nabízí malé půjčky například firma Perfect Money, u které si můžete půjčit snadno přes internet až 5000 Kč. Jejich krátkodobý úvěr je určena především pro ty, kterým chybí peníze před výplatou a potřebují si rychle půjčit, nabízí však tyto půjčky i dalším lidem jako jsou studenti, nezaměstnaní či důchodci. Při schvalování totiž nemusíte dokazovat vaše příjmy a není třeba ani ručení.

Nevýhodou pro někoho ovšem může být to, že si u Perfect Money můžete půjčit jen na kratší dobu. Pro stálé klienty je doba splatnosti až 28 dní, pro nové klienty je pak maximum 21 dní. Pokud ale nestíháte dluhy splácet, můžete využít prodloužení půjčky za poplatek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.