Prohlédněte si nabídku dvou osvědčených poskytovatelů bankovních půjček

Nabídky dvou osvědčených poskytovatelů bankovních půjček

Půjčka od banky není dnes tím, čím byla dříve. Jinak řečeno, rozhodně nebudete na rozhodnutí čekat celý týden a nebude ani nutné vyplňovat stohy formulářů a chodit si na různé úřady pro razítka. Čekání, čekání a zase jen čekání, to teď už není nic, čeho byste se snad měli obávat.

Řešení celé transakce je někdy i otázkou jednoho odpoledne, takže se obejdete zcela bez nekonečných front a problémů.

 

Na trhu je hned několik bankovních půjček

Banky, které znáte, byste jistě spočítali na prstech obou rukou. A podobně je to tak i s nabídkami kvalitních půjček, trh zkrátka není tak rozsáhlý, jak u nebankovních úvěrů. Ale i přesto byste si měli provést rámcové srovnání, která půjčka se vyplatí více a kde se dočkáte výhodnějších podmínek, není to vůbec nic složitého.

Když si totiž položíte vedle sebe pár různých čísel, dozvíte se zdaleka nejvíce – a to během pár okamžiků. A kdo se v dnešním srovnání představí? Bude to Cetelem půjčka a MONETA Money půjčka. Pojďme se tedy společně blíže podívat na krátkou a přehlednou tabulku.

Název půjčky Cetelem MONETA Money
Možný rozsah 20 tisíc až 1 milion korun 20 až 800 tisíc korun
Lhůta splatnosti 6 až 96 měsíců, tj. osm roků 24 až 120 měsíců, tj. deset let
Úrok / RPSN od 5,9 / 6,06 % 5,9 / 6,1 %
Poplatky Ne Ne

Jak vidíte, tyto dvě bankovní půjčky se liší jen skutečně minimálně. Vlastně by se dalo říci, že prakticky vůbec – odlišují se jen velikostí finanční sumy, kterou je možné díky nim získat a samozřejmě také lhůtou splatnosti. Ovšem úrok, ten je totožný – a záleží jen na modelové situaci. Tedy jinak řečeno, jak velký úvěr budete chtít a na jak dlouho, stejně jako na tom, jaká je vaše bonita. Ta totiž může ve finále úrokovou sazbu hodně ovlivnit. Záleží na mnoha okolnostech, například:

  • Jak jste ohodnoceni v práci? Jak dlouho danou pracovní pozici vykonáváte?
  • Máte děti? Pokud ano, jak jsou staré?
  • Máte v kolonce občanského průkazu poznámku svobodný/svobodná?
  • Žijete ve svém, popřípadě v družstevním bytě? Nebo už léta v nájmu?

Úvěr v bance tedy znamená větší prověření klienta, ale na druhou stranu – nebude to trvat nijak dlouho. Nejčastěji se schválení půjčky dočkáte ještě týž den, kdy jste o ni požádali. V porovnání s devadesátými léty minulého století rychlost přímo kosmická…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.