Porovnejte si dvě oblíbené nebankovní půljčky: Cofidis a Tesco půjčku

Cofidis a Tesco půjčku

Když hledáte vhodnou půjčku, kterou byste si sjednali na delší časové období, určitě se vyplatí věnovat trochu času i porovnávání jednotlivých produktů na trhu. Možná můžete být někdy z rozdílů opravdu až překvapeni. Mít dobrý přehled se přeci vyplatí vždy a všude, to je prostě zcela bez debat, no ne? Pokud víte o trhu hodně, jen máloco vás překvapí a hlavně – nikdo vás nenachytá, což je zkrátka klíčové.

Pojďme provést srovnání dvou oblíbených půjček

Dvojice oblíbených úvěrů, které jsou v tuzemsku takřka na vrcholu popularity. Cofidis půjčka, ale také půjčka od Tesco, mají tisíce spokojených klientů. Jak si ale obstojí ve srovnání takzvaně tváří v tvář? Kdo vyjde z tohoto střetnutí vítězně a kdo zůstane naopak na čestném druhém místě? Pojďme se na to podívat trochu blíže!

Tabulka plná čísel a informací jistě řekne naprosto vše podstatné. Potom si můžete udělat trochu detailnější obrázek o tom, která z půjček by byla přeci jen o něco zajímavější.

Poskytovatel půjčky Cofidis Tesco
Jakou částku je možné získat? 20 až 500 tisíc korun 20 až 500 tisíc korun
Jaký je splátkový kalendář? 12 až 84 měsíců (tj. sedm roků) 12 až 84 měsíců (tj. sedm roků)
Poplatky navíc, kromě úroků? Ne Ne
Úrok / RPSN začíná na 5,89 / 6,05 % 11,52 / 12,2 %

Cofidis a Tesco půjčku

Za určitých okolností můžete tedy získat až půl milionu korun, jak vidíte nakonec sami. Ale pozor, má to samozřejmě háček. Při pohledu na poslední položku v tabulce vidíte, že rozdíl u RPSN činí přibližně šest procent. A to je u dlouhodobých půjček opravdu hodně. Meziročně tak můžete ušetřit i několik tisíc korun – prostě jen na úrocích. A to přeci stojí za zvážení, protože u půjček je nejdůležitější, o kolik přeplatíte jistinu. Zeptejte se kohokoliv v okolí, případně svého finančního poradce. Uvidíte sami!

Drobnosti určitě nerozhodují, ale poměrně dost potěší. U obou půjček nenajdete žádné skryté poplatky. Pojištění schopnosti splácet je rovněž plně k dispozici pro každého, jehož žádost bude plně schválena a projednávána dále. Nebudete ani potřebovat cokoliv vysvětlovat, máte tu čest s bezúčelovými půjčkami. Administrativní zátěž tak je, oproti dřívějšku – a hlavně vzhledem k objemu sumy, kterou si můžete půjčit – opravdu velmi malá. Zkrátka nebankovní půjčka, na kterou máte!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.