Půjčky Půjčky online

Nebankovní půjčka ihned

Nebankovní půjčka ihnedV posledních letech vzrostla obliba nebankovních půjček, které jsou u žadatelů o půjčky oblíbené hlavně kvůli jejich dostupnosti, neboť na ně dosáhne téměř každý žadatel.

Nebankovní společnosti poskytující tento typ půjček si zpravidla neprověřují potenciální klienty (nenahlížejí do registru dlužníků (SOLUS) nebo nevyžadují doložení příjmu). Oblíbené a stále častěji vyhledávanější nebankovní půjčky ihned jsou žádané i kvůli jejich přizpůsobivosti potřebám klientů. A jednou z jejich nejpřitažlivějších charakterových vlastností je rychlost jejich sjednání, proto jsou tyto půjčky označovány jako „nebankovní půjčky ihned“.

Mnohdy však bývají tyto půjčky vnímány velmi negativně a často se o nich hovoří jako o podvodu. Chcete-li se o nebankovních půjčkách ihned dozvědět více informací, pak si přečtěte tento článek.

Charakter nebankovní půjčky ihned

Nebankovní půjčka ihned se vyznačuje několika specifickými vlastnostmi. Za prvé je tato půjčka poskytována nebankovní společností, což s sebou nese mnoho rozdílů, výhod i nevýhod. Za druhé je nebankovní půjčka ihned poskytována do pár minut od odeslání žádosti. Taktéž, jak bylo popsáno výše, nebankovní společnosti nevyužívají typickou ochranu věřitelských firem, tedy prověřování klienta. Díky tomu může být nebankovní půjčka poskytnuta téměř komukoli. Dalším specifikem nebankovních půjček je, že si je můžete sjednat online, tedy z pohodlí svého domova.

Nebankovní půjčky většinou poskytují menší finanční částky (kolem 5 000 až 10 000 Kč, může být až kolem 80 000 Kč) než půjčky bankovní. S rozdílem ve výši půjček je spojen i rozdíl v kratší době splatnosti (kolem 30 dnů, může být až 100 týdnů). Další specifika nebankovní půjčky popíšeme v souvislosti s jejími výhodami a nevýhodami.

Pro koho se nebankovní půjčka ihned hodí

Nebankovní Zaplo půjčka je zaměřená hlavně pro méně bonitní klienty, kteří peníze skutečně potřebují a kteří se nechtějí vázat žádné bance či mají záznam v registru dlužníků. Jedinými podmínkami kladenými na žadatele o půjčku jsou podmínka plnoletosti (18 let), vlastnictví bankovního účtu (peníze jsou zasílány na účet) a stálý příjem, který však není ověřován. Některé společnosti kladou důraz na to, aby žadatel již u společnosti neměl jednu či více nesplacených půjček.

Výhody nebankovní půjčky ihned

  1. rychlost sjednání
  2. dostupnost půjčky
  3. bez nahlížení do registru dlužníků
  4. bez dokládání příjmu
  5. bez ručitele a zajištění
  6. bez poplatků
  7. první půjčka bývá často zdarma (platí se jen půjčená částka)

Nevýhody nebankovní půjčky ihned

  • vyšší úroky než u bankovních půjček
  • sankce za nesplácení půjčky

Pokud si pro půjčku vyberete nebankovní společnost, měli byste si vždy prověřit, zdali skutečně nejde o podvod. Dále byste si měli pečlivě přečíst smluvní podmínky, pohlídat si výši poplatků, výši splátek a možnost sankcí. V neposlední řadě si vždy hlídejte řádnost a včasnost splácení, jinak vás postihnou nemilé sankce.

O autorovi

Daniel Soukup

Přes 8 let pracuji jako finanční specialista, kde pomáhám lidem se připravit na nečekané finanční situace svou budoucnost a stáří. Nerad někoho přemlouvám do něčeho, co sám nechce, raději vysvětluji, proč to potřebuje.

Přidat komentář